Twee gewonden door bizar ongeluk met Franse kermisattractie
21-05-2018, 20.29 uur
![](img/foto/210518hanga.jpg)
Bij een bizar ongeluk met een kermisattractie zijn zondagavond twee mensen gewond geraakt. Op de kermis in de Franse hoofdstad Parijs knapte een kabel van de bungee-attractie La Boule. Daardoor knalde de gondel met de twee slachtoffers tegen de stalen constructie aan.
Op videobeelden is te zien hoe het bakje aan één elastiek recht naar beneden bungelt. Een vrouw werd met rug- en nekpijn naar het ziekenhuis gebracht, melden regionale media. De man die naast haar zat raakte gewond aan zijn hoofd. Ook hij is afgevoerd.
Vorige maand vond er ook al een incident plaats bij dezelfde attractie op dezelfde kermis. Toen schoot tijdens een ritje een veiligheidsbeugel los. Er vielen geen gewonden.
Kort na het vorige voorval besloten autoriteiten dat La Boule veilig genoeg was om heropend te worden. Nu heeft de burgemeester laten weten dat de katapult de rest van de kermis dicht moet blijven. De politie is een onderzoek gestart.