Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Winnend bouwwerk uit Efteling-aflevering Lego Masters krijgt plek in attractiepark

Vandaag, 17.20 uurBeeld: @Ron__Dams

Efteling-bezoekers kunnen vanaf nu een Lego-bouwwerk bekijken in het Efteling Museum. De winnende creatie uit de tv-show Lego Masters Out of the Box heeft een plekje gekregen in het museum, gelegen aan het Anton Pieckplein. Er staat een bordje bij met een uitleg.

De tweede aflevering van het programma werd opgenomen in het Sprookjesbos en het Efteling Theater. Deelnemers kregen de opdracht om een tafereel te bouwen in een halve holle paddenstoel. Eerder stond de winnende paddenstoel in de lobby van Efteling-kantoor Raveleijn.

"Het samengestelde duo Delphine (28) en Tjardo (25) bouwden (sic) met Lego-stenen een keuken voor een rattenfamilie in de muzikale paddenstoel", valt te lezen op het bordje. "Je ziet hoe oom Rat de hele familie flink laat schrikken. Met deze grappige interpretatie wonnen Delphine en Tjardo de opdracht."

Vlag
De paddenstoel staat in de tentoonstellingsruimte van het Efteling Museum. Op het bordje zijn wel wat foutjes geslopen. Naast een grammaticale blunder is bij het Belgische duo de zwart-rood-gele vlag van Duitsland afgebeeld, in plaats van de zwart-geel-rode vlag van België.



Meer Efteling
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be