Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Paultons Park

Efteling-beeldje duikt op bij nieuwe attractie in Engels pretpark

Gisteren, 23.59 uurBeeld: Paultons Park, @RingelbergNick

Een element bij een nieuwe attractie in het Engelse pretpark Paultons Park zal Efteling-kenners bekend voorkomen. Het attractiepark werkt aan een interactieve darkride met de naam Ghostly Manor. Voor de entree komt een fontein met opvallende waterspuwers te staan.

De koppen zijn een exacte kopie van een ornament uit de Efteling. In het Kaatsheuvelse sprookjespark is het figuur onderdeel van het Sterrenplein halverwege de Pardoes Promenade. Daar prijkt het decorstuk boven een poort richting een gebied achter de schermen, bij horecapunt Kogeloog.

Wie dacht dat het beeldje door of voor de Efteling gemaakt was, heeft het mis. De waterspuwer blijkt gewoon verkocht te worden bij groothandels. Zo kwam het ontwerpteam van Paultons Park het rekwisiet op het spoor bij de ontwikkeling van Ghostly Manor.

Europa-Park
In Engeland zullen de koppen daadwerkelijk dienen als waterspuwers. Die functie wordt in de Efteling niet gebruikt. Ghostly Manor werd aangekondigd als 's werelds eerste gameplay theater, een creatie van Mack Rides uit Duitsland. Het Duitse Europa-Park opent komende zomer een vergelijkbare attractie.



Meer Paultons Park
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be