Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Video: Postcode Loterij houdt bingo met feestmuziek in de Efteling

Gisteren, 23.59 uur

Efteling-bezoekers zijn zaterdag geconfronteerd met een muzikaal bingospel van de Nationale Postcode Loterij, op een steenworp afstand van het Sprookjesbos. Tijdens een themadag van de loterij werd de vredige sprookjeswereld van Anton Pieck opgeschrikt door feestmuziek met dreunende beats.

De bingo vond meermaals plaats in de kiosk tegenover Efteling-restaurant Het Witte Paard. Voorbijgangers konden meedoen met behulp van hun smartphone. Voor de winnaars stonden prijzenpakketten klaar.

Het gebeurt vaker dat de ziel van de Efteling wordt verkocht tijdens bedrijfsevenementen, maar doorgaans blijven commerciële uitingen beperkt tot vlaggen en banners. Dit keer werd tegen betaling een volledige entertainmentact opgetuigd om de loterij te promoten.

Abonnementhouders
De Efteling verwelkomde zaterdag duizenden klanten van de Postcode Loterij, die toegangskaarten hadden gewonnen. Het park was echter niet volledig afgehuurd: reguliere bezoekers met een los entreeticket en abonnementhouders met een Premium-pas konden ook naar binnen.



Meer Efteling
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be