Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Kinderpretpark Julianatoren

Julianatoren verwelkomt 30.000 bezoekers tijdens paasviering: drukste Pasen ooit

Vandaag, 13.03 uur

Julianatoren heeft een uitzonderlijk drukke paasviering achter de rug. Het Apeldoornse kinderpretpark verwelkomde in totaal 30.000 bezoekers tijdens een acht dagen durend paas-evenement: een record. Dat vertelt directeur Jeroen Buter aan Looopings.

Eerste paasdag spande de kroon met bijna vijfduizend bezoekers. "We waren bijna uitverkocht", aldus Buter. Op tweede paasdag, toen er regen was voorspeld, trok Julianatoren alsnog zo'n 3500 bezoekers. Dat waren er meer dan bijvoorbeeld Walibi Holland.

De cijfers zijn opvallend, zeker gezien de bescheiden omvang van het Gelderse park. Grote jongens als de Efteling kijken juist terug op een opvallend rustig paasweekend. "We merkten vorig jaar al dat het eieren zoeken enorm populair was", zegt de Julianatoren-directeur. "Daarom kon dat dit keer op acht dagen."

Theatervoorstelling
Er werd ook gezorgd voor extra entertainment. Vandaag start een nieuw evenement dat draait om Kikker, het hoofdpersonage uit een boekenserie van Max Velthuijs. Tot en met maandag 5 mei kunnen bezoekers dagelijks kijken naar de theatervoorstelling Kikker Is Verliefd, als onderdeel van Het Grote Lentefestijn.

Meer Kinderpretpark Julianatoren
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be