Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Looopings

Vijftien jaar pretparknieuws: maak een duik in het archief met Looopings Rewind

Vandaag, 14.01 uur

Wat er gebeurde er vandaag acht jaar geleden in de pretparkwereld? Of twaalf jaar? Looopings lanceert Looopings Rewind: een dagelijkse duik in een rijk archief met vijftien jaar aan pretparknieuws. In het jaar waarin Looopings vijftien jaar bestaat, presenteren we een X-account dat terug in de tijd gaat.

Wie @looopingsrewind volgt op X, krijgt historische berichten voorgeschoteld die verschenen op de huidige datum, maar dan in het afgelopen anderhalve decennium. Daarvoor maken we een selectie van de meest spraakmakende of gedenkwaardige artikelen.

Zo werd de afgelopen dagen al teruggeblikt op nooit uitgevoerde plannen voor een spectaculaire achtbaan in Attractiepark Slagharen, woede over een festival in Walibi Holland, een ongeluk bij Big Thunder Mountain in Disneyland Paris en de onthulling van het thema van Baron 1898 in de Efteling.

Jubileum
Looopings ging van start op 10 juli 2010. Sindsdien verschenen zo'n 22.000 nieuwsitems, ongeveer tweeduizend video's en - sinds 2019 - bijna zeventig podcastafleveringen. Komende zomer vieren we het vijftienjarig jubileum.

Bestel tickets voor Plopsaland De Panne: klik hier
Meer Looopings
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be