Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Verandert de Efteling het ontwerp van Baron 1898?

29-11-2014, 22.12 uur

De Efteling lijkt een paar veranderingen aangebracht te hebben aan het ontwerp van achtbaan Baron 1898. Een tekening op de website van het pretpark wijkt op een aantal punten af van de versie die vorige maand is gepubliceerd.

Zo is een souvenirwinkeltje onderaan de achtbaanlift plotseling verdwenen en heeft de muur bij de vrije val een ander uiterlijk gekregen. Ook de daken van het stationsgebouw zijn aangepast. Op het tweede ontwerp ontbreken verder een klein huisje, een stalen brug, een paar bomen en een decoratieve lamp.

Het is niet duidelijk of het om een oud of juist een nieuw ontwerp gaat. De Efteling heeft alleen nog tekeningen getoond van het stationsgebouw en de 37,5 meter diepe vrije val. De rest van de baan kwam nog niet in beeld.

Meer Efteling
Looopings op Instagram
Looopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 VPRO Gids BNR Nieuwsradio Radio 538 Omroep Brabant 1Limburg Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be