Frietkraam afgebrand in Limburgs pretpark
07-04-2015, 16.37 uurBeeld: Roy van der Broeck
![](img/foto/friet070415.jpg)
In het Limburgse pretpark Mondo Verde is vanmiddag een frietkraam afgefikt nadat de vlam in de pan sloeg. Medewerkers probeerden het vuur eerst zelf te doven, maar dat haalde weinig uit. Van de wagen bleef niets over.
De vlammenzee werd rond kwart voor vier ontdekt. Ruim een half uur later kon de brandweer het sein brand meester geven. Er vielen geen gewonden, meldt nieuwssite 1Limburg. Wel was er veel rookontwikkeling die tot in de wijde omtrek te zien was. Er werden brandweerwagens uit Kerkrade en Heerlen opgeroepen. Eén daarvan reed zich vast in het heuvelachtige terrein.
Mondo Verde in Landgraaf werd bekend als natuurpark. Sinds een paar jaar staan er ook verschillende attracties, waaronder een achtbaan en een draaiend schommelschip.